Gold Lion: The Castbreeder і збірка The Prodigy (скани?) - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Свободный форум » Розыск » Gold Lion: The Castbreeder і збірка The Prodigy (скани?)
Gold Lion: The Castbreeder і збірка The Prodigy (скани?)
valveДата: Чт, 07-Янв-2016, 00:39 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пассажир
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
привіт

хотілося б знайти дві касети "виробництва" Gold Lion

1) The Castbreeder
пам*ятаю, що відомий у своїх колах фейк The Castbreeder випускався Gold Lion. придбати касету свого часу у мене не було можливості, тому хіба 15 років потому можу згадати, що на обкладинка був зображений доволі великий портрет Флінта (здається, чорнобілий). сама ж обкладинка касети була чи то темно-синьою, чи то фіолетовою. ще на цьому сайті даний реліз згадується під номером в каталозі 670. більше нічого сказати про цей реліз не можу

2) збірка, назви якої не пригадаю... (можливо, і не Gold Lion)
обкладинка чорна, трекліст як завжди на білому фоні. на "титулці" були один або два кадри із кліпу Breathe, і поряд з ними більша концертна фотографія Максіма у кільті і Флінта у жовтій футболці (можливо, з написом "Dirty Dozen"). трекліст достеменно не пам*ятаю, проте там точно були присутні Your Love (Remix), Jericho і в кінці сторони А -- секція із Dirtchamber Sessions (там де Spybreak і тд). білий (?) напис "Prodigy", можливо, був доволі крупним і з червоною (?) окантовкою. касету загубив також дуже давно. на жаль

дякую
 
Форум » Свободный форум » Розыск » Gold Lion: The Castbreeder і збірка The Prodigy (скани?)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Яндекс.Метрика